EL8100IW-T7A
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL8100IW-T7A
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC OPAMP VFB 100MHZ RRO SOT23-6
Ngā Rauemi: EL8100IW-T7A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL8100IW-T7A
Tau Wae EL8100IW-T7A Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC OPAMP VFB 100MHZ RRO SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5464 pcs Pepa Raraunga EL8100IW-T7A.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 800µV
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Te utu o te huka 200 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hua Hua Whai Hua 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-6 I teie nei - Te tuku 2mA
I teie nei - Whakaatu / Channel 65mA I teie nei - Putanga Whakauru 1.5µA
Tau Wae Tuakiri EL8100 Momo Kuputuhi Voltage Feedback
-3db Whaiwhata 200MHz