EL8100ISZ-T13
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL8100ISZ-T13
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Ngā Rauemi: EL8100ISZ-T13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL8100ISZ-T13
Tau Wae EL8100ISZ-T13 Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64215 pcs Pepa Raraunga EL8100ISZ-T13.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 800µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 200 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hua Hua Whai Hua 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 2mA I teie nei - Whakaatu / Channel 65mA
I teie nei - Putanga Whakauru 1.5µA Tau Wae Tuakiri EL8100
Momo Kuputuhi Voltage Feedback -3db Whaiwhata 200MHz