INND-TS40YGAB
InoluxInolux
INND-TS40YGAB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: INND-TS40YGAB
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: INND-TS40YGAB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-TS40YGAB
Tau Wae INND-TS40YGAB Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 174994 pcs Pepa Raraunga INND-TS40YGAB.pdf
Waimotu - Tae 572nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) Raupapa INND-TS40
Whakaaetanga Mana (Max) 70mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 1830-1151
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 15mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.40" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Anode