INND-TS40YAG
InoluxInolux
INND-TS40YAG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: INND-TS40YAG
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Ngā Rauemi: INND-TS40YAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-TS40YAG
Tau Wae INND-TS40YAG Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 155366 pcs Pepa Raraunga INND-TS40YAG.pdf
Waimotu - Tae 592nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) Raupapa INND-TS40
Whakaaetanga Mana (Max) 70mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.300", 7.62mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 40mcd
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.40" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm) Tono - Whakamātau 20mA