INND-TS30WAG
InoluxInolux
Inolux
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: INND-TS30WAG
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Ngā Rauemi: INND-TS30WAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-TS30WAG
Tau Wae INND-TS30WAG Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 86302 pcs Pepa Raraunga INND-TS30WAG.pdf
Waimotu - Tae - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V
Rahi / Rahi 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) Raupapa INND-TS30
Whakaaetanga Mana (Max) 114mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.200", 5.08mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 42.3mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.30" (7.62mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module White 7-Segment 1 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm) Tono - Whakamātau 20mA