INND-TS30RAB
InoluxInolux
INND-TS30RAB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: INND-TS30RAB
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: INND-TS30RAB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-TS30RAB
Tau Wae INND-TS30RAB Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 135464 pcs Pepa Raraunga INND-TS30RAB.pdf
Waimotu - Tae 644nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) Raupapa INND-TS30
Whakaaetanga Mana (Max) 70mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-DIP (0.200", 5.08mm) Ētahi Ingoa 1830-1146
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 18mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.30" (7.62mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Anode