ATB337M025
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB337M025 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATB337M025
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: ATB337M025.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATB337M025
Tau Wae ATB337M025 Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4600 pcs Pepa Raraunga ATB337M025.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.417" W (10.30mm x 10.60mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ATB Ripple Current @ Low Frequency 595mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 160 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 640 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 640 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF