ATB337M016
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB337M016 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATB337M016
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: ATB337M016.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATB337M016
Tau Wae ATB337M016 Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4676 pcs Pepa Raraunga ATB337M016.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.339" W (8.30mm x 8.60mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ATB Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 160 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 760 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 760 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF