684MSR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MSR400K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 684MSR400K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 684MSR400K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 684MSR400K
Tau Wae 684MSR400K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93183 pcs Pepa Raraunga 684MSR400K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.472" W (32.00mm x 12.00mm) Raupapa MSR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.68µF