684MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MPW160K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 684MPW160K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 160VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 684MPW160K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 684MPW160K
Tau Wae 684MPW160K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 160VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108201 pcs Pepa Raraunga 684MPW160K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 90V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" Dia x 1.142" L (10.00mm x 29.00mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 0.68µF