476SVF025MSASP
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 476SVF025MSASP
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CUSTOM CAPACITOR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 476SVF025MSASP
Tau Wae 476SVF025MSASP Kaihanga Illinois Capacitor
He Rahinga Kei te wātea 1552548 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Raupapa SVF Ratonga -
Ko te poari - Ētahi Ingoa Q11573074C
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Te kaha 47µF