476SML100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SML100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 476SML100M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: 476SML100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 476SML100M
Tau Wae 476SML100M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126037 pcs Pepa Raraunga 476SML100M.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1572-1483-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5274 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3.5274 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose