476AXZ035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476AXZ035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 476AXZ035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 476AXZ035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 476AXZ035M
Tau Wae 476AXZ035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 689984 pcs Pepa Raraunga 476AXZ035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 340 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.23 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.23 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
476AXZ050M
476AXZ050M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
I roto i te taonga: 435122 pcs
Tikiake: 476AXZ050M.pdf
RFQ
476AXZ025MER
476AXZ025MER
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: ELECTROLYTIC
I roto i te taonga: 783197 pcs
Tikiake: 476AXZ025MER.pdf
RFQ
476AXZ035MQ5
476AXZ035MQ5
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD