476AVG035MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476AVG035MFF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 476AVG035MFF
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 476AVG035MFF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 476AVG035MFF
Tau Wae 476AVG035MFF Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191494 pcs Pepa Raraunga 476AVG035MFF.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa AVG
Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 1500 Hrs @ 125°C Te kaha 47µF