357DCN2R7M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
357DCN2R7M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 357DCN2R7M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP 350F 20% 2.7V T/H
Ngā Rauemi: 357DCN2R7M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 357DCN2R7M
Tau Wae 357DCN2R7M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP 350F 20% 2.7V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4349 pcs Pepa Raraunga 357DCN2R7M.pdf
Putanga - Kua tohua 2.7V Te manawanui ±20%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa DCN Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 1572-1448
357DCN2R7M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 350F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 10 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
Te kaha 350F