357LB3C024M5760
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
357LB3C024M5760 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 357LB3C024M5760
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 24.576MHZ HCMOS TTL SMD
Ngā Rauemi: 357LB3C024M5760.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 357LB3C024M5760
Tau Wae 357LB3C024M5760 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 24.576MHZ HCMOS TTL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54799 pcs Pepa Raraunga 357LB3C024M5760.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 357
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS, TTL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 24.576MHz Whakaahuatanga Taipitopito 24.576MHz VCXO HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm