337BPS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337BPS035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 337BPS035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 337BPS035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 337BPS035M
Tau Wae 337BPS035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 241324 pcs Pepa Raraunga 337BPS035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa BPS Ripple Current @ Low Frequency 505mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 752.45mA @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 703 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 703 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 330µF