337AXZ6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 337AXZ6R3M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 337AXZ6R3M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 337AXZ6R3M
Tau Wae 337AXZ6R3M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 611594 pcs Pepa Raraunga 337AXZ6R3M.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 340 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.206 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.206 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono Bypass, Decoupling