336AXZ035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 336AXZ035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 336AXZ035M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 336AXZ035M
Tau Wae 336AXZ035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 841730 pcs Pepa Raraunga 336AXZ035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 520 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.03 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 6.03 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono Bypass, Decoupling