336AXZ010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336AXZ010M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 336AXZ010M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 336AXZ010M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 336AXZ010M
Tau Wae 336AXZ010M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 839427 pcs Pepa Raraunga 336AXZ010M.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 760 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10.05 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10.05 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
336AVD010MDR
336AVD010MDR
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
I roto i te taonga: 4242 pcs
Tikiake: 336AVD010MDR.pdf
RFQ
336BPA025M
336BPA025M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
I roto i te taonga: 228338 pcs
Tikiake: 336BPA025M.pdf
RFQ
336AX
336AX
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: ADAPT 1/4" JACK TO RCA PLUG
Tikiake:
336B
336B
Whakaahuatanga: ADAPT 1/4" JACK TO RCA JACK
Tikiake: 336B.pdf
336AVD035MER
336AVD035MER
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Tikiake: 336AVD035MER.pdf
336A
336A
Tikiake: 336A.pdf