276AXZ6R3M
Hua Hua
Tau Wae: 276AXZ6R3M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 276AXZ6R3M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 276AXZ6R3M
Tau Wae 276AXZ6R3M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1357743 pcs Pepa Raraunga 276AXZ6R3M.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14.737 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 14.737 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27µF Nga tono Bypass, Decoupling