276AXZ050M
Hua Hua
Tau Wae: 276AXZ050M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 276AXZ050M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 276AXZ050M
Tau Wae 276AXZ050M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 575381 pcs Pepa Raraunga 276AXZ050M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 92.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 185mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 680 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7.368 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7.368 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27µF Nga tono Bypass, Decoupling