227SML025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227SML025M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 227SML025M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 227SML025M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 227SML025M
Tau Wae 227SML025M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137059 pcs Pepa Raraunga 227SML025M.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 375mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.307" (7.80mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.206 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.206 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF