227SML016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227SML016M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 227SML016M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 227SML016M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 227SML016M
Tau Wae 227SML016M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 484457 pcs Pepa Raraunga 227SML016M.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 162mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 243mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.507 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.507 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
227SML035MD10
227SML035MD10
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
I roto i te taonga: 227530 pcs
Tikiake: 227SML035MD10.pdf
RFQ
227SML016MD8
227SML016MD8
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD