227LBA450M2CF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 227LBA450M2CF
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: 227LBA450M2CF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 227LBA450M2CF
Tau Wae 227LBA450M2CF Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33070 pcs Pepa Raraunga 227LBA450M2CF.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 1.59A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3373A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.50715 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.50715 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF