227LBA160M2BA
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227LBA160M2BA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 227LBA160M2BA
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
Ngā Rauemi: 227LBA160M2BA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 227LBA160M2BA
Tau Wae 227LBA160M2BA Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61864 pcs Pepa Raraunga 227LBA160M2BA.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.13036 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13036 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF