227AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227AXZ050M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 227AXZ050M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 227AXZ050M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 227AXZ050M
Tau Wae 227AXZ050M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102161 pcs Pepa Raraunga 227AXZ050M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1572-1398-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 180 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.055 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.055 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF