227AXZ016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227AXZ016M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 227AXZ016M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 227AXZ016M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 227AXZ016M
Tau Wae 227AXZ016M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 720534 pcs Pepa Raraunga 227AXZ016M.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1572-1397
1572-1397-ND
227AXZ016M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 340 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.307" (7.80mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.206 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.206 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF