156AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 156AXZ050M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 156AXZ050M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 156AXZ050M
Tau Wae 156AXZ050M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 803182 pcs Pepa Raraunga 156AXZ050M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 82.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 165mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 880 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13.263 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 13.263 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono Bypass, Decoupling
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 7978 pcs
Tikiake: 1569618.pdf
RFQ
156AXZ016M
156AXZ016M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 16V SMD
I roto i te taonga: 1317805 pcs
Tikiake: 156AXZ016M.pdf
RFQ
156B
156B
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5MH 5A 70 MOHM CHASS
Tikiake: 156B.pdf
156C
156C
Whakaahuatanga: FIXED IND 150H 8MA 3.7 KOHM CHAS
Tikiake: 156C.pdf
156CKE400MGJG
156CKE400MGJG
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 400V THRU HOLE
Tikiake: 156CKE400MGJG.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS M12 STR CONN 10M