156AXZ016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 156AXZ016M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 156AXZ016M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 156AXZ016M
Tau Wae 156AXZ016M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1317805 pcs Pepa Raraunga 156AXZ016M.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17.68 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 17.68 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15µF Nga tono Bypass, Decoupling
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS
I roto i te taonga: 804 pcs
Tikiake: 1569553.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS M12 PLUG-SOCKET 5M
I roto i te taonga: 871 pcs
Tikiake: 1569540.pdf
RFQ
156AXZ035M
156AXZ035M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 35V SMD
I roto i te taonga: 949412 pcs
Tikiake: 156AXZ035M.pdf
156B
156B
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5MH 5A 70 MOHM CHASS
I roto i te taonga: 6291 pcs
Tikiake: 156B.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS GOLD SOLDER
156AVG100MFBJ
156AVG100MFBJ
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V T/H
Tikiake: 156AVG100MFBJ.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 4POS
I roto i te taonga: 640 pcs
156C
156C
Whakaahuatanga: FIXED IND 150H 8MA 3.7 KOHM CHAS
Tikiake: 156C.pdf
156AXZ050M
156AXZ050M
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 50V SMD
Tikiake: 156AXZ050M.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 4POS M12 STR CONN 10M
I roto i te taonga: 830 pcs
Tikiake:
156BPA025M
156BPA025M
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 25V AXIAL