155MSR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MSR100K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155MSR100K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 155MSR100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155MSR100K
Tau Wae 155MSR100K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178290 pcs Pepa Raraunga 155MSR100K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.886" L x 0.315" W (22.50mm x 8.00mm) Raupapa MSR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 155MSR100K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.179 Ohms Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 1.5µF