155MPW250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MPW250K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155MPW250K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 155MPW250K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155MPW250K
Tau Wae 155MPW250K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84864 pcs Pepa Raraunga 155MPW250K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" Dia x 1.339" L (16.00mm x 34.00mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 1.5µF