106RSS035MSA
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 106RSS035MSA
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua ELECTROLYTIC
Ngā Rauemi: 106RSS035MSA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 106RSS035MSA
Tau Wae 106RSS035MSA Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga ELECTROLYTIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2026678 pcs Pepa Raraunga 106RSS035MSA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa RSS Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 630mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 19.894 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19.894 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
106PUM050M
106PUM050M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V THRU HOLE