106RSS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106RSS035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 106RSS035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 106RSS035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 106RSS035M
Tau Wae 106RSS035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1396253 pcs Pepa Raraunga 106RSS035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa RSS Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 106RSS035M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 19.894 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19.894 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
106RSS035MSA
106RSS035MSA
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: ELECTROLYTIC
I roto i te taonga: 2026678 pcs
Tikiake: 106RSS035MSA.pdf
RFQ
106RZM050M
106RZM050M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE