105MPW400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105MPW400K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 105MPW400K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 105MPW400K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 105MPW400K
Tau Wae 105MPW400K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60741 pcs Pepa Raraunga 105MPW400K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.689" Dia x 1.339" L (17.50mm x 34.00mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1572-1021
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESR
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 177 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 1µF