105MPR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105MPR400K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 105MPR400K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 105MPR400K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 105MPR400K
Tau Wae 105MPR400K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137758 pcs Pepa Raraunga 105MPR400K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) Raupapa MPR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1572-1019
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga Low ESR
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 177 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 1µF