103MSR102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103MSR102K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 103MSR102K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC RAD
Ngā Rauemi: 103MSR102K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103MSR102K
Tau Wae 103MSR102K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 1KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 419047 pcs Pepa Raraunga 103MSR102K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm) Raupapa MSR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1572-1001
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 176.839 Ohms Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial Te kaha 10000pF