103MPW400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
103MPW400K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 103MPW400K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 103MPW400K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103MPW400K
Tau Wae 103MPW400K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171237 pcs Pepa Raraunga 103MPW400K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 103MPW400K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESR
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17.684 Ohms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 10000pF