IXFT6N100F
IXYS RFIXYS RF
IXFT6N100F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFT6N100F
Kaihanga / Waitohu: IXYS RF
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 6A TO268
Ngā Rauemi: IXFT6N100F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFT6N100F
Tau Wae IXFT6N100F Kaihanga IXYS RF
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 6A TO268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13806 pcs Pepa Raraunga IXFT6N100F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268 (IXFT)
Raupapa HiPerRF™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.9 Ohm @ 3A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 180W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1770pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 54nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 6A (Tc) 180W (Tc) Surface Mount TO-268 (IXFT) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)