IXFT6N100Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT6N100Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFT6N100Q
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 6A TO-268
Ngā Rauemi: IXFT6N100Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFT6N100Q
Tau Wae IXFT6N100Q Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 6A TO-268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7883 pcs Pepa Raraunga IXFT6N100Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.9 Ohm @ 3A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 180W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 48nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 6A (Tc) 180W (Tc) Surface Mount TO-268 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)