IXTY1R6N50P
Hua Hua
Tau Wae: IXTY1R6N50P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 1.6A DPAK
Ngā Rauemi: IXTY1R6N50P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTY1R6N50P
Tau Wae IXTY1R6N50P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 1.6A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100815 pcs Pepa Raraunga IXTY1R6N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 25µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa PolarHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 6.5 Ohm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 43W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 140pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 3.9nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 1.6A (Tc) 43W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.6A (Tc)