IXTY1R6N100D2
Hua Hua
Tau Wae: IXTY1R6N100D2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 1.6A DPAK
Ngā Rauemi: IXTY1R6N100D2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
70 pcs
140 pcs
560 pcs
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTY1R6N100D2
Tau Wae IXTY1R6N100D2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 1.6A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74783 pcs Pepa Raraunga IXTY1R6N100D2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 10 Ohm @ 800mA, 0V
Whakaaetanga Mana (Max) 100W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 645pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 27nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga Depletion Mode
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) - Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 1.6A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.6A (Tc)