IXTT52N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT52N30P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTT52N30P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 52A TO-268
Ngā Rauemi: IXTT52N30P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTT52N30P
Tau Wae IXTT52N30P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 52A TO-268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18425 pcs Pepa Raraunga IXTT52N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa PolarHT™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 66 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 400W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3490pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 52A (Tc) 400W (Tc) Surface Mount TO-268 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)