IXTT50P10
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT50P10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTT50P10
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 50A TO-268
Ngā Rauemi: IXTT50P10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTT50P10
Tau Wae IXTT50P10 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 50A TO-268 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9903 pcs Pepa Raraunga IXTT50P10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-268
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4350pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 50A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)