IXTQ26P20P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ26P20P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTQ26P20P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 200V 26A TO-3P
Ngā Rauemi: IXTQ26P20P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTQ26P20P
Tau Wae IXTQ26P20P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 200V 26A TO-3P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16481 pcs Pepa Raraunga IXTQ26P20P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3P
Raupapa PolarP™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 13A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-3P-3, SC-65-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2740pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 200V 26A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-3P I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)