IXTQ22N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTQ22N60P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTQ22N60P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 22A TO-3P
Ngā Rauemi: IXTQ22N60P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTQ22N60P
Tau Wae IXTQ22N60P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 22A TO-3P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19030 pcs Pepa Raraunga IXTQ22N60P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3P
Raupapa PolarHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 11A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 400W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-3P-3, SC-65-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 22A (Tc) 400W (Tc) Through Hole TO-3P I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)