IXTP36N30T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP36N30T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP36N30T
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 36A TO-220
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP36N30T
Tau Wae IXTP36N30T Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 36A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34317 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id - Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Raupapa PolarHT™
Runa I (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 500mA, 10V Whakaaetanga Mana (Max) -
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 36A (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)