IXTP36N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP36N30P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP36N30P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 36A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP36N30P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP36N30P
Tau Wae IXTP36N30P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 36A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48660 pcs Pepa Raraunga IXTP36N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa PolarHT™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 18A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 36A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)