IXTP05N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP05N100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP05N100
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 0.75A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP05N100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP05N100
Tau Wae IXTP05N100 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 0.75A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42830 pcs Pepa Raraunga IXTP05N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 17 Ohm @ 375mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 40W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 260pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 7.8nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 750mA (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 750mA (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXTP01N100D
IXTP01N100D
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 1KV .1A TO-220AB
I roto i te taonga: 35075 pcs
Tikiake: IXTP01N100D.pdf
RFQ
IXTP02N50D
IXTP02N50D
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 0.2A TO-220
I roto i te taonga: 25581 pcs
Tikiake: IXTP02N50D.pdf
RFQ
IXTP05N100P
IXTP05N100P
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 1000V 500MA TO-263