IXTP01N100D
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP01N100D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP01N100D
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1KV .1A TO-220AB
Ngā Rauemi: IXTP01N100D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP01N100D
Tau Wae IXTP01N100D Kaihanga IXYS Corporation
He Rahinga Kei te wātea 35075 pcs Pepa Raraunga IXTP01N100D.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 110 Ohm @ 50mA, 0V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.1W (Ta), 25W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 607074
Q1614635
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 120pF @ 25V
Momo FET N-Channel FET Pānga Depletion Mode
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) - Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 100mA (Tc) 1.1W (Ta), 25W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100mA (Tc)